-47%

Belezza Kahve Easy Care - Единечна постелнина

Код на Производот: belezzakahvesingle

Достапност:Нема на залиха

1,490 ден 799 ден 799

За: Единечен кревет

Материјал: Поликотон (65% Памук и 35% Полиестер)

Дизајн: Цветни

Постелнината содржи: Бела, Кафена

Одржување: Во машина до 40°C

Навлака за перница: 1 парче 50см*70см

Јорганска навлака: 1 парче 160см*220см

Долен чаршав: 1 парче 160см*240см

Совршената постелнина Belezza ќе и подари на вашата спална соба елеганција и раскош!Цветниот дизајн е обоен во нијансни на бела и кафена боја. Сетот Belezza ви дава удобност и трајност со прекрасната спојка на материјали од 65% памук и 35 % полиестер. Памукот е познат по удобноста, а полиестерот по својата издржливост.