Betsey 5 - Женска чанта

Код на Производот: 2890

Достапност:Има на залиха

499 ден 499

Материјал: Еко кожа
Патент: Да
Висина: 18cm
Должина: 21cm
Џебови: 1 внатрешен џеб, 1 надворешен џеб

Дополнете го Вашиот изглед со оваа чанта за преку рамена. Ременот Ви ги ослободува вашите раце, а нејзината средна големина одлично му одговара на лежерниот изглед.