Ѕиден часовник со големи бројки (32см)

Код на Производот: cas123

Достапност:Има на залиха

300 ден 300
Кружен, бел ѕиден часовник со големи бројки. Изработен од квалитетна цврста пластика, со уникатна резба на рамката.
Дијаметар: 32cm