-46%

Casual - Памучна единечна постелнина

Код на Производот: 122

Достапност:Нема на залиха

1,199 ден 649 ден 649

Casual постелнината е се што и треба на Вашата спална соба за да чувствувате опуштено!Прошаран со прекрасни цветни дезени во живи и весели бои. Овој сет Ви дозволува да се чувствувате свои на своето. Цветови во сива, портокалова и црвена боја распрскани на бела основа е она што го прави овој сет посебен и уникатен. Дополнително Ви нудиме комфорт и удобност како единствен избор за Вас со оглед на тоа што оваа постелнина е направена од 100% памук. Добивате загарантиран квалитет и врвна удобност за пристапна цена. Имајте го креветот од вашите соништа со сетот Casual!