-40%

Четка за Отстранување Влакна

Код на Производот: cetkazavla

Достапност:Има на залиха

199 ден 120 ден 120

Четка за отстранување влакна. Доста практичен производ со кој лесно ќе ги отсранете влакната од алиштата, гарнитурата, фотелјата, тепихот и.т.н.

Влакната од домашните миленичиња никогаш не престануваат да се појавуваат низ домот, затоа оваа четка е вистинското решение.

Изработена од високо квалитетна ABS плластика и материјал кој безпрекорно лесно ги лепи влакната врз себе. Димензии: 21.5 x 5.5 cm