-76%

Чокер огрлица K01

Код на Производот: 3776

Достапност:Има на залиха

999 ден 249 ден 249

Чокер огрлица со кристали. Идеална за вечерните часови исполнети со специјални моменти. Чувствувајте се посебно секоја вечерна пригода.