Curren 8216 C - Машки рачен часовник

Код на Производот: 1036

Достапност:Има на залиха

1,099 ден 599 ден 599

Машки рачен часовник со модерен изглед, eлеганција и функционалност кој нуди многу комфорт и естетика.