-34%

Даска - Диплач за алишта

Код на Производот: clothesfolder

Достапност:Има на залиха

299 ден 199 ден 199
Магичниот диплач овозможува да ја здиплите вашата облека брзо во само неколку чекори и Ви заштедува многу време. Лесен е за употреба и може да го користите секаде. Материјал: пластика / полипропилен (PP) Големина: 60 х 24 х 1 см