-13%

Даска за Сервирање - Бамбус (49x15см)

Код на Производот: daska

Достапност:Има на залиха

490 ден 430 ден 430
Прекрасна и функционална кружна даска со рачка за сецкање и сервирање стие видови храна и ордевер, изработена од Бамбус.
Димензии:49 x 15 см