Даска за Сервирање - Бамбус (37x26см)

Код на Производот: kruznadaska

Достапност:Има на залиха

430 ден 430
Прекрасна и функционална кружна даска со рачка за сервирање пица и ордевер, изработена од Бамбус.
Димензии: 37 x 26 см