Детска играчка Dancing cactus

Код на Производот: detski-kaktus

Достапност:Има на залиха

799 ден 399 ден 399

Уникатна, едукативна и супер забавна детска играчка која ќе внесе радост и смеа во секој дом.

Оваа супер забавна играчка ќе се погрижи забавата да биде на највисоко ниво. Уникатниот, перфектен дизајн ја прави примамлива за детските очиња а воедно и омилена.

Изработена е од високо квалитетни материјали од кои, мека кадифена ткаенина и квалитетна ABS пластика, пред се безбедни за употреба и кај најмалите.

Оваа супер паметна играчка не само што танцува, туку има уште многу  функции кои ќе се погрижат Вашето дете да е тотално сконцентрирано во играта, а воедно да учи и запознава нови работи.

-Функција за снимање и повторување.

-Функција за пеење преку 120 различни песни.

-Функција за танцување.

- Светлечки ефекти кои даваат дополнителен позитивен ефект.

Играчката работи на 3ААА батерии кои се поставуваат на долниот дел од играчката.

Таа може да биде совршен подарок за Вашите најмили, почнувајќи од 3 месечните бебиња.