Детска играчка – Хокеј на мраз

Код на Производот: domasenhokej

Достапност:Има на залиха

3,490 ден 1,999 ден 1,999

Овозможете им на Вашите деца совршена забава на роденденските забави, семејните собири или едноставно кажано, било каде и во било кое време, со новата супер забавна играчка- хокеј на мраз што ќе овозможи загарантирана забава и заинтересираност кај децата со часови.

Поставете ја на било која рамна површина, и забавата може да почне!!

Оваа детска супер кул играчка ќе можете да ја пренесувате и да ја поставите каде и да посакате, а Вашите деца ќе уживаат и ќе се забавуваат максимално.

Изработена е од високо квалитетни материјали, по европски стандарди исто така наменета за европски пазари.

Нуди долготрајност, квалитет и секако безбедност за употреба кај деца.

Со оваа супер забавна играчка, децата не само што ќе уживаат и ќе се забавуваат, исто така ќе ги развијат своите вештини и својата фина моторика. Ќе ја подобрат концентрацијата, релакцијата око- рака, а воедно и својата брзина и подвижност.

На крајот од денот тие ќе бидат уморни и среќни, а Вие задоволни од глетката што ја гледате пред себе.

Не чекајте, нарачајте ја масичката за хокеј на мраз и загарантирајте си убав помин на секоја забава.

Димензии на масичката: 76 x 38 x 9 cm