-34%

Детска кујна - Baby Chef

Код на Производот: Детска кујна

Достапност:Нема на залиха

1,490 ден 990 ден 990

Кујна наменета за за најмладите готвачи да ги развиваат своите кулинарски способности уште од најмала возраст. Се работи за мала кујна, којашто не зафаќа многу простор, а на вашето најмило ќе му овозможи долго и безгрижно да се забавува приготвувајќи ги највкусните јадења и специјалитети.

Во овој комплет спаѓаат садови и елементи кои играта ќе ја направат уште позабавна. Изработен е од пластика и нема потреба од електрична енергија или батерии.

Димензии: 51 x 31 x 17