-20%

Детска лизгалка со кош

Код на Производот: Детска лизгалка

Достапност:Нема на залиха

3,590 ден 2,890 ден 2,890

Совршена е за забава на вашите најмили во секој период од годината,затоа што може да се постави и внатре во домот а и надвор во вашиот двор или градина. Одличен подарок за вашето дете кој што ќе му овозможи по цел ден да се забавува лизгајќи се и притоа ќе биде физички активен качувајќи се по скалите.
Како додаток на оваа лизгалка има и кошаркарски обрач што ќе го поттикне натпреварувачкиот дух кај вашето дете,играчќи кошарка со своите другарчиња.

Карактеристики:

✅ Изработена од нетоксична пластика.
✅ Носивост: 40kg
✅ Должина на лизгалката: 92 см
✅ Висина: 70 см
✅ Достапни бои: розова,зелена и портокалова