Сет лизгалка со лулка и кош 3во1

Код на Производот: lizgalka3vo1

Достапност:Има на залиха

7,990 ден 4,999 ден 4,999

Достапни Опции

Овој 3 во 1 сет се состои од лизгалка, лулашка и обрач за кошарка со прекрасен дизајн.

 Лизгалката доаѓа со продолжеток на работ, за да овозможи поголема заштита и безбедност на вашето дете. Лулашката е опремена со безбедносен Т-додаток кој исто така може и да се отстрани, а самото седиште е направено со текстура за да се избегне лизгање.
На долниот дел од структурата има отвор кој може да се наполни со вода со цел поголема стабилност на сетот.

Сетот е направен од пластика која е безбедна и нетоксична.

 

Карактеристики:

  • Лизгалката е опремена со продолжеток на работ.
  • Лулашката е опремена со безбедносен Т-додаток (Т-додатокот може да се отстрани)
  • Доаѓа со кошаркарски обрач.
  • Максималната носивост на лизгалката е до 40 кг.
  • Максималната носивост на лулашката е до 25 кг.
  • Лесно се монтира.
  • Наменет е за деца од 2 до 7 годишна возраст.
  • Димензии на производот: Д 140 x Ш 143 x В 110 см
  • Доаѓа во сина и розева боја.