Детски базен INTEX 58472 244x46

Код на Производот: 58472

Достапност:Нема на залиха

1,990 ден 1,299 ден 1,299

Детски базен INTEX за вашиот двор или градина. Лесно се монтира,лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава на ваште најмили

Дијаметар: 244 см
Висина: 46 см

ФАБРИЧКА ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА !