-31%

Детски базен INTEX 59460 132x28 ГУМА ЗА ПЛИВАЊЕ+ТОПКА

Код на Производот: 59460

Достапност:Нема на залиха

Детски базен INTEX за вашиот двор или градина. Лесно се монтира,лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава на ваште најмили

Дијаметар: 132 см
Висина: 28 см

ГРАТИС ГУМА ЗА ПЛИВАЊЕ + ТОПКА

ФАБРИЧКА ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА !