-51%

Детски мотор на акумулатор 12V blue

Код на Производот: FB6886-Blue

Достапност:Нема на залиха

7,990 ден 3,990 ден 3,990

Детски мотор на 3 тркала 

-12V акумулатор

- 3 тркала за зголемена безбедност

- Далечински управувач

- ЛЕД светилки и рефлектори

- МП3 Плеер

- 6 месеци гаранција

- Тркала изработени од неверојатен материјал кој дури и при убод на истите остануваат функционални