Dora 2 - Женска чанта

Код на Производот: 2887

Достапност:Има на залиха

499 ден 499

Материјал: Еко кожа
Патент: Да
Механизам за затворање: Да
Висина: 18cm
Должина: 20cm
Џебови: 3 внатрешни џеба (1 џеб со патент)
Внатрешна преграда: Да

Оваа модерна чанта е полн погодок за дневните и за вечерните излегувања, а нејзината големина е прикладна за да ги собере сите неопходните работи на една жена.