-24%

Dynamic 2573 - Кварцна греалка

Код на Производот: dynamic2573

Достапност:Нема на залиха

1,690 ден 1,299 ден 1,299
Карактеристики на производот:
Моќност: 500 W / 1000 W / 1600 W
3 степени на моќност
Исклучување при пад
Вентилатор
Ладно куќиште
1 година гаранција