-27%

Dynamic 2579 - Кварцна греалка

Код на Производот: dynamic2579

Достапност:Нема на залиха

1,090 ден 799 ден 799
- Моќност: 400W / 800W / 1200W
- 3 степени на моќност
- Исклучување при пад
- Рачка за носење
- Гаранција: 1 година
- Димензии: 60 см должина и 35 см висина