-20%

Dynamic 7487 - Ѕидна греалка 2000W

Код на Производот: dynamic7487

Достапност:Нема на залиха

2,490 ден 1,999 ден 1,999
Моќост: 2000W
Напон AC220-240V
Фреквенција 50/60Hz
Димензии: 570*170*260
Самостојна или монтирана на ѕид
Заштита од прегревање
Прилагодлива контрола на термостатот
Со далечински управувач
IP20 водоотпорен
Гаранција: 1 година