Електрична четка за чистење секакви површини + Ѕиден часовник ГРАТИС

Код на Производот: combocetkazasekakvipovrsini

Достапност:Нема на залиха

2,500 ден 999 ден 999

Muscle Scrubber е електрична четка која е наменета за чистење на секакви површини. Со Muscle Scrubber електричната четка направете си го чистењето забава. Четката Muscle Scrubb располага со моќен мотор кој ќе се погрижи да ги исчистите и најтврдокорните дамки во домат и дворот.

Од сега ќе биде лесно да се исчистат нечистотиите кои се насобираат на тешко достапните места. Електричната четка Muscle Scrubber е направена за чистење на секакви површини, независно дали се работи за чистење на отоврено или затворено. Четката располага со 4 различни подлоги за чистење кои се се вртат со брзина од 500 вртежи во минута.

Чистењето на туш кабината и фугите на плочките во бањата со Електричната четка Muscle Scrubber одсега ќе биде многу лесно со едноставно додавање на само малку средство за чистење на четката.

Во комплетот добивате:

  • 1 широка четка за чистење
  • 1 тесна четка за чистење
  • 1 микрофибер крпи
  • Основа со вградена батерија
  • Полнач за батеријата

Технички карактеристики на Електричната четка Muscle Scrubber

-Материјал:  Пластика

-Полнење : од  30 до 45 минути

-Траење на батеријата  45 минути

-Ротационо вртење: 500 вртежи во минута

-Димензија : 280 * 120 mm

- Тежина : 429 gr.

Ѕиден часовник

Идеален детаљ за декорација на вашиот дом или канцеларија. Лесно се монтира,работи на АА батерија (не е вклучена во пакетот).

✔ Максимален радиус: 110 см (може да се намести да биде и помал)
✔ Материјал: EVA пена