-54%

En Vogue Easy Care - Единечна постелнина

Код на Производот: envoguesingle

Достапност:Нема на залиха

1,290 ден 599 ден 599

За: Единечен кревет

Материјал: Поликотон (65% Памук и 35% Полиестер)

Дизајн: Принт & Текст, Карирано

Постелнината содржи: Бела, Црвена, Сина

Одржување: Во машина до 40°C

Навлака за перница: 1 парче 50см*70см

Јорганска навлака: 1 парче 160см*220см

Долен чаршав: 1 парче 160см*220см

Имајте го креветот од вашите соништа со сетот постелнини En Vogue,кој ќе внесе свежина и удобност во Вашата спална соба со помош на прекрасен дизајн постелнина. Сетот има прекрасен дизајн, ви нуди комфорт, стил,удобност и трајност со прекрасната спојка на материјали од 65% памук и 35 % полиестер,Памукот е познат по удобноста и а полиестерот по својата издржливост. Имате загарантиран квалитет и врвна удобност. Со сетот En Vogue вашите соништа постануваат реалност!