ТВ комода Eze - Dark Brown

Код на Производот: eze

Достапност:Има на залиха

3,990 ден 3,990

Комода изработена од квалитетна иверица со дебелина од 18 mm и метални ногарки.

Димензии на комодата:

Должина: 120 cm  Висина: 44,5 cm  Длабочина: 30 cm

Висина на ногарките: 15 cm

Време на испорaка: 15 дена