Фиокар за бања Calencia - даб

Код на Производот: calencablack

Достапност:Има на залиха

4,822 ден 4,822

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена