ТВ комода Firenze - Walnut, White

Код на Производот: WalnutWhite

Достапност:Има на залиха

7,627 ден 7,627

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена