Флексибилно огледало со ЛЕД светло кое зголемува до дури 10х

Код на Производот: PM46

Достапност:Има на залиха

799 ден 499 ден 499
Направете си го секојдневието полесно и поубаво со практично зголемување на огледалото, без разлика дали сте дама или од посилниот пол.

Ова огледало е неспоредливо попрактично од обичното, бидејќи има можност за прилагодување: можете да го пренесете онаму каде што најмногу ви одговара за да го користите во даден момент, може да го ротирате во сите правци, зголемува дури 10X и има LED светло!

Огледалото има флексибилен држач кој се прицврстува на рамна површина со силен вакум. Ова ќе ви овозможи брзо, лесно и прецизно да нанесувате шминка во која било просторија. Зголемување на сликата и LED светло ќе ви го олеснат средувањето на лицето, корегирање на веѓите, обетките или бричење кај мажите.

Огледалото е доволно големо за да правите што сакате со него, а сепак лесно можете да го понесете на пат, ако мислите дека ќе ви треба без да заземате многу простор. Дијаметарот на огледалото е 25,5 см.

За да ракувате со ЛЕД-светлото, потребно е претходно да вметнете 3 x AAA батерии (тие НЕ се наоѓаат во пакетот).

Искористете ја оваа уникатна АКЦИЈА и порачајте огледало за себе или за подарок на некоја драга личност денес. Ова е дефинитивно нешто што апсолутно им треба на сите!