Комода Glise

Код на Производот: 8683742502067

Достапност:Има на залиха

9,800 ден 9,800

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена