Голем куфер Zig White Grey 75х50х30см

Код на Производот: kufer24

Достапност:Нема на залиха

Голем куфер изработен од високо квалитетна нетоксична пластика склопен во неодолив дизајн,совршен за вашето патување. Куферот е со ротирачки тркалца,продолжена рачка и механизам за заклучување.

Димензии: 75х50х30 см