-74%

i7s Bluetooth слушалки

Код на Производот: i7s

Достапност:Нема на залиха

1,299 ден 349 ден 349

Супер модерни безжични слушалки кои работат преку Bluetooth технологија

Се полнат за само 3 часа и може непрекинато да се слуша музика на нив до 5 часа.

Во пакетот се вклучени:
-2 безжични слушалки
-кутија (полнач) за слушалките
-УСБ кабел за полнење