Ikea Alex Фиокар

Код на Производот: 101.928.24

Достапност:Има на залиха

5,890 ден 5,890
Код на производ:101.928.24

Карактеристики на производот:
> Материјал: Иверица, пластика
> Боја: бела

Димензии на прозиводот:
> Ширина: 36 см
> Длабочина: 58 см
> Висина: 70 см

Димензии на пакувањето:
> Должина: 78 см
> Ширина: 59 см
> Висина: 11 см
Бруто тежина : 27,51 кг

НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот