Ikea Asarum - Тросед

Код на Производот: 10773

Достапност:Има на залиха

17,490 ден 17,490
Ширина: 193 см Длабочина: 84 см Висина: 73 см Пуштен, ширина: 132 см Пуштен, должина: 193 см Тежина: 55кг Шифра: 502.846.47 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.