Ikea Bissa - Комода за чевли 49x93 cm

Код на Производот: 8805

Достапност:Има на залиха

2,490 ден 2,490
Ширина: 49 см Длабочина: 28 см Висина: 93 см Материјал: Иверица Тежина: 15 кг Димензии на пакувањето: 93 х 43 х 9 см Шифри: - Црно/Кафена боја: 902.484.26 - Бела: 502.427.37 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.