Ikea Dromminge - Ѕидна светилка

Код на Производот: 10144

Достапност:Има на залиха

699 ден 699
Димензии: 32 х 6,5 x 23 cm Должина на кабел: 2,5 m Материјал: Полипропиленска пластика Шифра: 803.478.94 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.