Ikea Ekne - Огледало

Код на Производот: 10146

Достапност:Има на залиха

1,099 ден 1,099
Совршена декорација за секој дом, уникатно украсно огледало со кое ќе го разубавите ентериерот. Димензии на рамката: 50 х 60 cm Дијаметар на огледалото: 50 cm Материјал: Стакло, челик Шифра: 501.931.38 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.