Ikea Fejka - Вештачко цвеќе во саксија

Код на Производот: 9916

Достапност:Има на залиха

250 ден 250
Димензии: Висина: 14 cm Саксија (дијаметар): 6 cm Материјал: Полиетиленска пластика, EVA, полипропиленска пластика Шифра: 803.952.91 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.