Ikea Finnby - Полица

Код на Производот: 9140

Достапност:Има на залиха

2,690 ден 2,690
Ширина: 60 см Длабочина: 24 см Висина: 180 см Максимална тежина на еден рафт: 13 кг Материјал: Иверица Тежина: 19 кг Димензии на пакувањето: 183 х 27 х 7 см Шифра: 102.611.29 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.