Ikea Fjallbo - Клуб маса

Код на Производот: 9908

Достапност:Има на залиха

5,890 ден 5,890
Димензии: Должина: 90 см Висина: 46 см Ширина: 47 см Материјал: дрво, челик Шифра: 703.354.86 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.