Ikea Flisat Детска Куќичка

Код на Производот: 502.907.85

Достапност:Има на залиха

2,940 ден 2,940
Код на производ:502.907.85

Карактеристики на производот:
> Материјал: цврсто дрво

Димензии на производот:
> Ширина: 58 см
> Длабочина: 22 см
> Висина: 59 см

Димензии на пакувањето:
>Број на пакет: 1
> Должина: 52 см
> Ширина: 22 см
> Висина: 11 см
Бруто тежина: 5.71 кг
НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.