Ikea Flyttbar - Платнена корпа со капак

Код на Производот: 9929

Достапност:Има на залиха

690 ден 690
Димензии: Должина: 49 cm Дијаметар: 35 cm Материјал: 100% Полиестер Шифра: 803.288.24 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.