Ikea Frack - Огледало

Код на Производот: 10761

Достапност:Има на залиха

550 ден 550
Дијаметар: 17 см Шифра: 380.062.00 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.