Ikea Franklin - Висока столица на преклоп

Код на Производот: 9904

Достапност:Има на залиха

2,990 ден 2,990
Материјал: Дрво (даб), челик Димензии: 50 х 44 х 95 cm Димензии на седалка: 34 х 34 х 63 cm Максимална тежина: до 110 kg Шифра: 504.064.65 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.