Ikea Gnedby Полица

Код на Производот: 402.771.43

Достапност:Има на залиха

2,290 ден 2,290
Код на производ:402.771.43

Карактеристики на производот:
> Материјал: иверица
> Боја: бела

Димензии на производот:
> Ширина: 20 см
> Длабочина: 17 см
> Висина: 202 см

Димензии на пакетот:
> Должина: 210 см
> Ширина: 18 см
> Висина: 6 см
Бруто тежина: 11,81 кг

НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот