Ikea Honefoss - Сет огледала

Код на Производот: 10145

Достапност:Има на залиха

1,690 ден 1,690
Сет од десет парчиња кои можете сами да ги поставите како што сакате и на било кое место во Вашиот дом. Внесете уникатност и стил брзо и едноставно. Димензии на едно парче: 18 х 21 cm * Сетот содржи 10 парчиња. Шифра: 601.820.59 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.