Ikea Hyllis - Метална полица

Код на Производот: 10148

Достапност:Има на залиха

1,250 ден 1,250
Практична и цврста полица која можете да ја поставите на било кое место во домот, истата е погодна за употреба и во надворешни услови. Димензии: Ширина: 60 cm Длабочина: 27 cm Висина: 140 cm Материјал: Галванизиран челик Максимална тежина на еден рафт: до 25 kg Шифра: 002.785.78 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.