Ikea Hyllis - Метална полица

Код на Производот: 002.785.78

Достапност:Има на залиха

1,250 ден 1,250
Код на производ: 002.785.78
Карактеристики на производот 
 > Материјал:  метал
 > Мах. оптоварување на рафт: 25 кг

Димензии на производот:
 > Ширина: 60 ​​см
 > Длабочина: 27 см
 > Висина: 140 см

Димензии на пакување:
 > Должина: 141 см
 > Ширина: 29 см
 > Висина: 4 см
 > Бруто Тежина: 5,93 кг
Број на пакување: 1
НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.