Ikea Ingared - Столна ламба

Код на Производот: 103.652.35

Достапност:Има на залиха

930 ден 930
Код на производ: 103.652.35
Карактеристики на производот:
> Материјал: челик, пластика
> Боја: беж
*Икеа препорачува  Глобус E14 400lm светилка

Димензии на производот:
> Дијаметар: 13 см
> Висина: 30 см
> Кабел, должина: 1.5 м 

Димензии на пакувањето:
> Должина: 23 см
> Дијаметар: 13 см
Бруто тежина: 0.30 кг
НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.