Ikea Kallax Полица 77х147

Код на Производот: 802.758.87

Достапност:Има на залиха

5,990 ден 5,990
Код на производ:802.758.87

Карактеристики на производот:
> Материјал: иверица,
> Боја: бела

Димензии на производот:
> Ширина: 77 см
> Длабочина: 39 см
> Висина: 147 см
> Макс. оптоварување / полица: 13 кг

Димензии на пакетот:
> Должина: 152 см
> Ширина: 41 см
> Висина: 17 см
Бруто тежина: 33,50 кг

НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.