Ikea Kallax Полица бела

Код на Производот: 002.758.48

Достапност:Има на залиха

4,990 ден 4,990
Код на производ:002.758.48

Карактеристики на производот:
> Материјал: иверица
> Боја: бела

Димензии на производот:
> Ширина: 42 см
> Длабочина: 39 см
> Висина: 147 см
> Макс. оптоварување на рафт: 13 кг
> Макс. оптоварување на ѕидна полица: 30 кг 

Димензии на пакувањето:
> Должина: 155 см
> Ширина: 41 см
> Висина: 12 см
Бруто тежина: 19.00 кг 
НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.